Hallitus 2019

Me Varkaiden hallituksessa

Ajamme varhaiskasvatuksen opettajaopiskelijoiden etua monipuolisesti. Me esimerkiksi tarkastelemme, että saisimme mahdollisimman laadullista opetusta ja huolehdimme opiskelijoiden viihtyvyydestä yliopistolla ja sen ulkopuolella järjestämällä mukavia tapahtumia Varkaiden jäsenille. Kokoustamme noin joka toinen viikko ja tulevat kokouksemme näette blogin etusivulta. Jäsenet ovat ehdottoman tervetulleita kokoustamaan kanssamme! Toimimme lisäksi viestinvälittäjänä mm. henkilökunnan, ammattijärjestöjen ja ylioppilaskunnan välillä.

Näppärästi meidät hallituslaiset tavoitat rustaamalla viestin
varkaat-hallitus@lists.jyu.fi  -osoitteeseen!

 

Hallitus 2019:

 

Puheenjohtaja

 

Nimi: Elma Hyöky

Sähköposti: elma.s.hyoky@student.jyu.fi

Vuosikurssi: 2. vuosikurssi

 

Varapuheenjohtaja

 

Nimi: Sanni Kolsi

Sähköposti: sanni.a.kolsi@student.jyu.fi

Vuosikurssi: 2. vuosikurssi

 

Talousvastaava

 

Nimi: Onni Hintikka

Sähköposti: onni.o.hintikka@student.jyu.fi

Vuosikurssi: 1.vuosikurssi

 

Sihteeri & viestintävastaava

 

Nimi: Veera Veikkolainen

Sähköposti: veera.s.veikkolainen@student.jyu.fi

Vuosikurssi: 3.vuosikurssi

 

Yrityssuhdevastaava

 

Nimi: Veera Nevala

Sähköposti: veera.m.nevala@studet.jyu.fi

Vuosikurssi: 2.vuosikurssi

 

Jäsenistö- & SOOL-vastaava

 

Nimi: Aino Mattsson

Sähköposti: aino.s.mattsson@student.jyu.fi

Vuosikurssi: 1. vuosikurssi

 

Tapahtumavastaava

 

Nimi: 

Sähköposti: 

Vuosikurssi: 

 

Tapahtumavastaava

 

Nimi: Neea Pennanen

Sähköposti: neea.be.pennanen@student.jyu.fi

Vuosikurssi: 1.vuosikurssi

 

Koulutuspoliittinen vastaava

 

Nimi: 

Sähköposti:

Vuosikurssi: 

 

Sosiaalipoliittinen vastaava

 

Nimi: Noora Kovanen

Sähköposti: noora.m.v.kovanen@student.jyu.fi

Vuosikurssi: 2.vuosikurssi

 

Ympäristö-, kehy- ja KV-vastaava

 

Nimi: Selina Keränen

Sähköposti: selina.i.keranen@student.jyu.fi

Vuosikurssi: 3. vuosikurssi

 

Hyvinvointivastaava

 

Nimi: Ella Markkola

Sähköposti: ella.m.markkola@student.jyu.fi

Vuosikurssi: 2.vuosikurssi

Mainokset